Powstanie Fundacji Silny Oddech

Pomysłodawcą i Fundatorem Fundacji Silny Oddech jest dr. n. med. Michał Michalik, który od lat uświadamia Polakom jak poważne konsekwencje niosą ze sobą problemy i schorzenia związane z oddychaniem, obturacyjnym bezdechem sennym. Dr. n. med. Michał Michalik dzieli się z nami swoja wiedzą wynikająca z wieloletniego doświadczenia w zakresie otolaryngologii, chirurgii głowy i szyi, aktywnie niesie pomoc w leczeniu naszych podopiecznych.
Fundacja została powołana do życia w listopadzie 2018r., a jej Prezesem jest dr Agnieszka Dmowska- Koroblewska, której zaangażowanie w leczeniu osób z problemami laryngologicznymi, przyczyniły się do poprawy jakości ich życia. Pani dr Agnieszka Dmowska - Koroblewska jest specjalistą otolaryngologii, ale przede wszystkim kobietą o ogromnym sercu, która emanuje pozytywną energią i serdecznością. To właśnie za profesjonalizm oraz ciepło pacjenci ją uwielbiają!

Wesprzyj fundację